Утилізація авто в Чернівцях

Утилізація авто

Якщо ваш старий автомобіль став непридатним, не залишайте його іржавіти у дворі, де він буде псувати екологію і навколишній вигляд. Легко та вигідно здати машину на металобрухт в Чернівцях ви зможете, якщо звернетеся до нас.

Проведена нами робота з утилізації авто будь-якої марки дає можливість позбутися від обридлого залізного мотлоху. Основою нашого успіху в роботі з клієнтом є наданий нами комфорт і зручність в обслуговуванні.

ПП "Дасор" - Ми:

  • Проконсультуємо Вас з питань оформлення документів та проходження необхідних процедур (зняття авто з обліку, оплата держмита, збір довідок).
  • Зробимо утилізацію авто в Чернівцях згідно з правилами та вимогами.
  • Запропонуємо максимально можливу у вашому випадку суму і виплатимо її негайно.
  • Надамо спецтехніку для вивезення машини з місця і заберемо її в зручний для вас час.

Наша фірма проводить повну утилізацію будь якого автомобіля. Неважливо, що Ви нам продати - ми з задоволенням купимо у Вас іномарку, або вітчизняну машину. Вантажопідйомність і навіть стан автомобіля для нас не має ніякого значення, а також його вік. Наше обладнання підійде для всіх типів автомобілів.

Все, що Вам потрібно - зателефонувати до нас за наступними номерами телефону:

+38 050 377 59 77
+38 098 257 22 55
+38 095 208 54 44

Якщо Вам з яких-небудь причин незручно телефонувати, або ж Ви хочете особисто привести нам автомобіль. Приймальний пункт розташований за адресою м. Чернівці, вул. М. Тореза 35 (територія Хімзаводу)