Закупівля кольорового металобрухту та вторинної сировини

Купівля здійснюється щодня з 8:00 до 20:00 крім неділі.

Ми завжди готові до співпраці, просто зателефонуйте нам!

+38 050 377 59 77 - Петро

cenugotovnostdocumentoplata
Високі ціни Швидка готовність  Пакет документів  Готівковий розрахунок

Пункт прийому брухту нержавійки

Нержавіюча сталь, що містить безліч домішок, також відноситься до кольорових металів і коштує досить дорого. Нашою компанією здійснюється прийом нержавійки за привабливими цінами в Чернівцях. При необхідності ми можемо виїхати за досить великою партією брухту, причому дана послуга буде безкоштовною!.

Особливості співпраці з нами

У нас можна здати нержавійку різних сортів. Більшість з них відрізняються тільки присадками і мають від 8 до 10% домішки нікелю. Щоб запропонувати найкращі умови для клієнтів, які повинні знати, на що розраховувати при здачі брухту, ми ділимо його на категорії:

  • крупнокусковой метал;
  • негабаритні елементи;
  • стружка нержавіючої сталі.

На кожну категорію ми готові запропонувати найвищу ціну. Крім того, ми пропонуємо гнучку систему бонусів для постійних клієнтів, особливо, якщо вони пропонують великі партії брухту.

Прийом і вивіз брухту

Здійснює прийом брухту нержавійки, наша компанія пропонує послугу доставки великих партій металу власними силами. Дана послуга буде абсолютно безкоштовною, при цьому ціна залишиться такою, яка вказана в прайс-листі на поточний день. Додатково наші фахівці готові демогтувати конструкції з нержавійки, використовуючи професійний інструмент. Зважування металу проводиться безпосередньо на об'єкті, за бажанням клієнта можна зробити негайний розрахунок.

Клієнтам, які можуть доставити нержавійку самостійно, потрібно лише дізнатися адресу і режим роботи нашого пункту, просто зателефонувавши нашим менеджерам.