Закупівля чорного металобрухту та вторинної сировини

Купівля здійснюється щодня з 8:00 до 20:00 крім неділі.

Ми завжди готові до співпраці, просто зателефонуйте нам!

+38 050 377 59 77 - Петро

cenugotovnostdocumentoplata
Високі ціни Швидка готовність  Пакет документів  Готівковий розрахунок

Пункт прийому заліза в Чернівцях

Залізо є одним з найпопулярніших матеріалів, використовуваних людиною з незапам'ятних часів. Тому недивно, що нас оточують предмети і пристрої з цього матеріалу, причому багато з них втратили свій первісний функціонал. У той же час, даний матеріал є цінною сировиною, тому, здаючи брухт заліза можна виручити хороші гроші.


ПП "Дасор" - відмінний партнер

Наша компанія виробляє прийом заліза в будь-яких обсягах на власному пунктів в міті Чернівці, за відмінною ціною. Це пов'язано з тим, що ми напряму співпрацюємо з металургійними підприємствами, не користуючись послугами посередників, що дозволяє давати реальну ціну. Щоб наш клієнт виручив максимальну суму, при здачі наші співробітники обов'язково сортують брухт за категоріями:

  • габаритний чистий брухт;
  • негабаритний брухт;
  • відходи литва;
  • прокат;
  • побутові та промислові пристрої;
  • тонкий залізний лист, жерсть, дріт і т.д.

Якщо не сортувати брухт (ЛОМ) заліза, ціна за кг буде значно нижче, оскільки її доведеться занижувати, припускаючи, що здається метал із середнім рівнем засміченості. Такий підхід дозволяє нашим клієнтам отримати максимальну ціну, виручаючи при здачі більше коштів.

Розвинена логістична структура дозволяє нашій компанії швидко і якісно обслуговувати будь яких клієнтів, навіть якщо поставляється велика партія брухту. Сучасне обладнання забезпечує швидке розвантаження і зважування доставленого заліза. Грошова виплата проводиться безпосередньо після зважування, як готівкою, та і, за узгодженням з клієнтом, на банківський рахунок.

Де і як здавати залізо

Вам достатньо просто доставити партію заліза на наш пункт, далі ним займуться співробітники компанії. Вони швидко розвантажать транспорт, фахівці визначать категорію брухту, при необхідності розсортують його і зважать за категоріями. Після цього відразу можна розрахуватися. Вся операція займає мінімум часу і приносить максимальний прибуток.

Дуже часто виникає проблема доставки великої партії залізного брухту. Ми вирішимо це питання за Вас. Просто зателефонуйте в наш офіс і дайте адресу, за якою потрібно забрати брухт металу. Наші фахівці негайно виїдуть за вказаною адресою, при необхідності демонтують металоконструкції, справлять зважування і тут же розрахуються за метал. При цьому Вам не доведеться платити за вивезення, а розрахунок буде здійснено за цінами, чинним на пункті прийому нашої компанії.