Закупівля чорного металобрухту та вторинної сировини

Купівля здійснюється щодня з 8:00 до 20:00 крім неділі.

Ми завжди готові до співпраці, просто зателефонуйте нам!

+38 050 377 59 77 - Петро

cenugotovnostdocumentoplata
Високі ціни Швидка готовність  Пакет документів  Готівковий розрахунок

Пункт прийому чавуну в Чернівцях 

Чавун традиційно вважається виключно стійким до корозії матеріалом, але і він має свою межу. Крім того, одним з його недоліків є крихкість, виріб з нього після сильного удару може попросту тріснути. Це призводить до того, що часто скупчуються надлишки даного матеріалу, який є цінною вторинною сировиною. Ми виробляємо прийом чавуну за високими цінами на пункті в Чернівцях.

Вигоди від співпраці з нашою компанією

Головною нашою перевагою є професійний підхід. Ми не приховуємо від наших клієнтів, що чавун, ціна за кг якого вища, ніж у інших чорних металів, є відмінним вторинним матеріалом. Це пов'язано з тим, що технічні характеристики вихідної сировини і брухту чавуну практично повністю збігаються.

Тим не менше, для того, щоб Ви могли отримати хорошу ціну, ми розподіляємо приймається чавун на категорії. До цього не потрібно ставитися з підозрою, навпаки, ті пункти прийому, де не виробляється сортування, пропонують ціни нижче середнього, що призводить до маленької виручці при здачі. Серед категорій розрізняють:

  • великогабаритний брухт;
  • чавун з підвищеним вмістом фосфору;
  • негабаритні вироби, в тому числі відходи промислового виробництва;
  • відходи від лиття, залишки сантехнічних виробів і труб і т.д.

Наші фахівці швидко оцінюють якість чавуну і роблять зважування брухту. Розвинена логістика дозволяє негайно обслужити будь якого клієнта, навіть якщо Ви пропонуєте дуже велику партію чавуну. Розрахунок проводиться безпосередньо після зважування в будь-якій зручній для Вас формі.

Додаткові переваги

Здати чавун можна безпосередньо в пункті, що належать нашій компанії. Після прибуття транспорту він оперативно розвантажується, партія зважується, визначається категорія чавунного брухту. Розрахунок здійснюється безпосередньо на місці, згідно чинного на даний момент прайс-листа. Поточні ціни можна дізнатися, просто зателефонувавши нам.

Але розбирання чавунних конструкцій та їх перевезення операція досить трудомістка і дорога. Наша компанія пропонує унікальну послугу з безкоштовної вивезенні досить великих партій чавунного брухту. Для цього потрібно просто вказати свою адресу і приблизну кількість чавуну. Досвідчені співробітники вироблять розбирання, навантаження і розрахуються з Вами безпосередньо на місці, за цінами пунктів приймання металу.