Закупівля кольорового металобрухту та вторинної сировини

Купівля здійснюється щодня з 8:00 до 20:00 крім неділі.

Ми завжди готові до співпраці, просто зателефонуйте нам!

+38 050 377 59 77 - Петро

cenugotovnostdocumentoplata
Високі ціни Швидка готовність  Пакет документів  Готівковий розрахунок

Пункт прийому свинцю в Чернівцях

На сьогоднішній день без свинцю неможливо уявити більшість галузей сучасної промисловості. Це призводить до того, що на підприємствах часто накопичується велика кількість цього металу. Потрібно відзначити, що довго тримати без дотримання спеціальних умов зберігання цей метал не можно, оскільки він досить таки токсичний. Тому, організовуючи прийом свинцю, наша компанія не тільки приносить вигоду своїм клієнтам, але і піклується за чистоту навколишнього середовища.

Здача свинцю
Свинець зустрічається в акумуляторах, його сплави використовуються при виробництві підшипників, в електротехніці. Наша компанія має ліцензію на прийом і зберігання самого металу і всього обладнання, що містить свинець, ціна за кг якого досить висока.

Для того щоб здати свинець, необхідно звернутися в наш пункт прийому брухту в місті Чернівці, де фахівці приймуть і зважать брухт, після чого ви відразу отримаєте оплату. Для юридичних осіб передбачено безготівковий розрахунок згідно з укладеним договором.

Переваги співпраці з нами

Приймаючи брухт свинцю ми його ділимо на категорії:

  • самосплав;
  • акумулятори;
  • свинець із оплетення кабелів і т.д.

Це дозволяє нам індивідуально підходити до кожного клієнта, пропонуючи йому найкращу ціну. Наприклад, свинець в акумуляторах коштуватиме дещо дешевше, оскільки він сильно засмічений сурмою. Кабельний свинець володіє найбільшою чистотою, з часткою домішок не більше 5%, тому він коштує дорожче.

З нами просто та легко співпрацювати як юридичним, так і приватним особам.