Закупівля кольорового металобрухту та вторинної сировини

Купівля здійснюється щодня з 8:00 до 20:00 крім неділі.

Ми завжди готові до співпраці, просто зателефонуйте нам!

+38 050 377 59 77 - Петро

cenugotovnostdocumentoplata
Високі ціни Швидка готовність  Пакет документів  Готівковий розрахунок

Пункт прийому кабелю в Чернівцях

Електричні комунікації овили всю планету, провода і кабелі протягнуті практично до кожної будівлі. Але всі лінії мають певний термін експлуатації, після чого кабель доводиться міняти, а старі дроти перетворюються на металобрухт. Нашою компанією проводиться приймання кабелю в місті Чернівці за високими цінами.

Особливості кабельного брухту
Перед тим, як здати кабель б/в, необхідно розуміти, що він відноситься до категорії складно розбірного брухту. Це пов'язано з тим, що в нього входить не тільки кольоровий метал (це може бути мідь або алюміній, зустрічається і свинцева оболочка), але й інші матеріали типу ізоляції, для підвищення міцності і т.д. Наші співробітники, здійснюючи прийом кабелю, витягають метал за допомогою спеціалізованого обладнання, практично не знижуючи його вартість, що вигідно відрізняє нас від конкурентів. Нас цікавить:

  • бракований та неліквідний кабель;
  • б/в кабель, у тому числі після демонтажу;
  • відходи;
  • кабельний брухт.

Ми здійснюємо прийом брухту кабелю абсолютно всіх типів, починаючи від потужних броньованих ліній до звичайного телефонного дроту. Завдяки тому, що наша компанія прямо працює з переробними підприємствами, навіть прийом кабелю в ізоляції будь якого типу на нашому пункті здійснюється за найвищими цінами.

Як здати кабель

Приймаючи кабель, наша компанія не вимагає від клієнта, щоб він самостійно витягував з нього кольоровий метал. Досить доставити кабель в оболочці на пункт прийому нашої компанії, адреса якої можна дізнатися за телефоном або на сайті, і здати нашим співробітникам. Вони дуже швидко, за допомогою професійного обладнання, витягнуть кольоровий метал, оцінять чистоту і зважать його. Розрахунок можна отримати тут же в будь якій зручній для Вас формі, готівкою або безготівково.

У тих випадках, коли поставка чи витяг кабелю складні для Вас, а його кількість еквівалентно партії металу не менше 500 кг. Зателефонуйте в офіс нашої компанії і назвіть адресу, за якою потрібно під'їхати, а також приблизний обсяг партії. Володіючи власним транспортом, ми направимо машину з працівниками, які справлять очистку, зважування і вантаження кабелю і оплотять його за ціною приймального пункту. Тобто, при досить великій партії, послуга демонтування і вивезення кабелю буде абсолютно безкоштовною, що робить співпрацю з нами дуже вигідною.