Закупівля кольорового металобрухту та вторинної сировини

Купівля здійснюється щодня з 8:00 до 20:00 крім неділі.

Ми завжди готові до співпраці, просто зателефонуйте нам!

+38 050 377 59 77 - Петро

cenugotovnostdocumentoplata
Високі ціни Швидка готовність  Пакет документів  Готівковий розрахунок

Пункт прийому міді в Чернівцях

Лом міді зустрічається в різних конструкціях, кабельних системах і пристроях, які вийшли з ладу. Ми проводимо прийом брухту міді в Чернівцях, або безпосередньо у замовників, за високою ціною. Наша компанія працює з металургами без посередників, що дозволяє нам приймати в будь якій кількості мідь за високою ціною.


Вигідна пропозиція по прийому міді

Мідь вважається одним з найбільш поширених кольорових металів, який постійно потрібно в різних галузях промисловості. Саме тому лом цього металу завжди в ціні, а прийом міді є досить затребуваний послугою. Для того щоб дати справедливу ціну, ми ділимо мідний брухт на категорії:

  • мікс - не розсортована мідь;
  • кусковий брухт;
  • блискучий брухт - електротехнічна мідь, у тому числі кабелі;
  • мідні радіатори;
  • мідна стружка;
  • мідний прокат.

Незважаючи на те, що ми приймаємо будь яку мідь, ціна за кг може варіюватися залежно від категорії, які відрізняються чистотою металу, ступенем його засміченості і т.д.

Організація прийому

Ми купуємо абсолютно будь який брухт, що містить мідь.  Щоб здати метал, Вам достатньо привезти його на пункт прийому. Якщо мідь входить до складу пристроїв, наші фахівці прозведуть демонтаж та витягнуть метал. Ви отримаєте гроші безпосередньо після зважування, відповідно до представленого прайсу. Ми цінуємо своєю репутацією, щоб клієнти завжди залишалися задоволені.

При необхідності Ви можете замовити вивіз міді зі свого майданчика транспортом нашої компанії. Для цього найкраще зателефонувати до офісу фірми, де досвідчені співробітники проконсультують про можливість надання даної послуги. Головною умовою є середня партія, яка дозволить завантажити транспорт. Послуга вивезення абсолютно безкоштовна. За попередньою домовленістю можна замовити демонтаж обладнання за допомогою професійного обладнання, з подальшим виділенням міді. Зважування і розрахунок виробляються безпосередньо перед вивезенням.

Звернувшись в нашу компанію, Ви гарантовано отримаєте справедливу ціну і якісне обслуговування. Ми уважно ставимося до всіх клієнтів і завжди готові запропонувати найбільш вигідний варіант співпраці, який задовольнить обидві сторони.