Закупівля кольорового металобрухту та вторинної сировини

Купівля здійснюється щодня з 8:00 до 20:00 крім неділі.

Ми завжди готові до співпраці, просто зателефонуйте нам!

+38 050 377 59 77 - Петро

cenugotovnostdocumentoplata
Високі ціни Швидка готовність  Пакет документів  Готівковий розрахунок

Пункт прийому брухту бронзи в Чернівцях

Незважаючи на те, що бронзовий вік закінчився багато століть тому, цей метал активно використовується не тільки в техніці, але і в якості оформлювального матеріалу. Часто на підприємствах або в приватних осіб скупчуються його надлишки, і в них виникає проблема, як здати бронзу. Наша компанія здійснює прийом бронзи в будь яких кількостях, при цьому ціна на неї досить висока.

Переваги роботи з нами

Наша компанія має ліцензію, що дозволяє прийом брухту бронзи в нашому пункті в місті Чернівці. Завдяки прямій співпраці з переробними заводами, нам вдається пропонувати найбільш привабливу ціну на бронзовий брухт. При здачі ми сортуємо пропонований нам брухт на різні категорії, включаючи мікс і стружку. Це дозволяє нам запропонувати найбільш вигідні умови співпраці будь якому клієнту.

При прийомі наші фахівці визначають марку бронзи, в якій в якості домішок може використовуватися олово, цинк, алюміній, кремній або свинець. Залежно від цього формується ціна, яка все одно буде вище, ніж у конкурентів. Широкі можливості дозволяють нам працювати з будь якою кількістю брухту, тому ми співпрацюємо, як з приватниками, так і промисловими підприємствами. Розрахунок може здійснюватися, як на місці, готівкою, так і безготівково, у випадку співпраці з юридичними особами.

Якщо Ви не маєте транспорту, яким можна перевезти бронзовий брухт, не потрібно платити зайві гроші і витрачати час, організовуючи доставку. Наша компанія візьме ці турботи на себе. Досить одного дзвінка, і транспорт виїде за вказаною адресою, якщо партія достатня для того, щоб завантажити машину. Дана послуга абсолютно безкоштовна, а ціна на бронзу буде такою ж, як і на пункті прийому, тому якщо Ви володієте досить великою партією, ми все зробимо за Вас.