Закупівля кольорового металобрухту та вторинної сировини

Купівля здійснюється щодня з 8:00 до 20:00 крім неділі.

Ми завжди готові до співпраці, просто зателефонуйте нам!

+38 050 377 59 77 - Петро

cenugotovnostdocumentoplata
Високі ціни Швидка готовність  Пакет документів  Готівковий розрахунок

Пункт прийому титану в Чернівцях

Унікальні експлуатаційні характеристики титану стали причиною того, що цей метал все частіше використовується в самих різних сферах людської діяльності - від виготовлення лез до ракетної промисловості. Це означає, що сьогодні все частіше зустрічається брухт цього металу, тому прийом титану досить потрібний, особливо у підприємств, що займаються обробкою та виготовленням виробів з цього металу.

Вигідна пропозиція по прийому титану

Незважаючи на те, що ми приймаємо титан, ціна за кг може варіюватися залежно від категорії, які відрізняються чистотою металу, ступенем його засміченості і т.д.. Для того щоб дати справедливу ціну, ми ділимо титан на категорії:

  • мікс титанового брухту;
  • маркований титан;
  • титанова стружка.

Пропонуючи прийом брухту титану за високою ціною на своєму пункті прийому в Чернівцях, наша компанія піклується про своїх клієнтів, виставляючи найбільш вигідні умови серед усіх конкуруючих організацій. Це стало можливим завдяки прямим контактам з підприємствами, що займаються переробкою даного кольорового металу.

Процедура здачі титану

Враховуючи той факт, що титан є досить рідкісним металом, його здача є необхідною умовою для стабілізації цін на ринку. Крім того, титан, ціна за кг якого досить велика, є відмінним джерелом доходу. Щоб здати цей метал, необхідно просто привезти його на приймальний пункт нашої фірми. Вам не доведеться довго чекати, співробітники швидко розвантажать брухт і ретельно зважать його, що дуже важливо, оскільки титан відноситься до порівняно легких металів. Відразу після зважування можна отримати гроші, як готівковим, так і безготівковим розрахунком.

Якщо партія металу досить велика, від 500 кг, в нашій компанії можна замовити безкоштовний самовивіз. Для цього потрібно просто зателефонувати за номерами, вказаними на сайті і фахівці негайно виїдуть за вказаною адресою. Вони організують зважування і вантаження брухту. Розрахунок проводиться негайно, причому за тією ж ціною, що і на приймальному пункті. Ми чесно та відкрито працюємо з кожним кліжнтом.