Закупівля кольорового металобрухту та вторинної сировини

Купівля здійснюється щодня з 8:00 до 20:00 крім неділі.

Ми завжди готові до співпраці, просто зателефонуйте нам!

+38 050 377 59 77 - Петро

cenugotovnostdocumentoplata
Високі ціни Швидка готовність  Пакет документів  Готівковий розрахунок

Пункт прийому латуні в Чернівцях

Латунь - це один з перших сплавів, відомих людству, при цьому вона продовжує активно застосовуватися в сьогоденні в різних технічних сасобах. А оскільки будь яка техніка має властивість виходити з ладу. Ми маємо можливість скупити латунь за найвищими цінами в Чернівецькому регіоні.

Здавати латунь вигідно в нас!

Ми маємо потужну базу, тому можемо приймати латунь в будь яких кількостях. Це дуже важливо для підприємств, у яких часом накопичується велика та мала кількість латунних відходів . Також співпрацюємо і з приватними особами, даючи високу ціну за метал, незалежно від обсягу партії. Ми приймаємо:

  • мікс латунного брухту;
  • латунну стружку;
  • брухт марок Л63 і ЛС59;
  • радіатори з латуні і т.д.

Додаткові послуги

Здати латунь можна, звернувшись до нашого пункту прийому. Ми забезпечимо швидке вивантаження і зважування брухту, при необхідності демогтаж латунних деталей з поламаних пристроїв. Після того, як метал буде витягнутий і зважений ви спокійно зможете отримати ваші кошти.

У тих випадках, коли клієнт не має можливості або бажання вивозити латунний брухт, ми пропонуємо послугу з його безкоштовним самовивозом. Головною умовою є середня партія, яка дозволить завантажити транспорт. Послуга вивезення абсолютно безкоштовна. За попередньою домовленістю можна замовити демонтаж обладнання за допомогою професійного обладнання, з подальшим виділенням латуні. Зважування і розрахунок виробляються безпосередньо перед вивезенням.