Закупівля кольорового металобрухту та вторинної сировини

Купівля здійснюється щодня з 8:00 до 20:00 крім неділі.

Ми завжди готові до співпраці, просто зателефонуйте нам!

+38 050 377 59 77 - Петро

cenugotovnostdocumentoplata
Високі ціни Швидка готовність  Пакет документів  Готівковий розрахунок

Здати мідь або алюміній в Чернівцях сьогодні дуже просто, достатньо зателефонувати нашим менеджерам.

ПП Дасор - ми приймаємо всі види кольорового металобрухту за найвищими цінами. Без проблем вивеземо брухт кольорових металів з будь якого об'єкта практично в будь яких обсягах.

Ми здійснюємо прийом кольорових металів за найвигідніших умовах: це і відмінні ціни і точний аналіз складу виробів і необмеженість обсягів прийнятого металобрухту, а також демонтаж і вивіз кольорового брухту з будь яких об'єктів.

Брухт кольорових металів - це мідь, алюміній, свинець, титан і багато інші метали, що прийшли в непридатність або втратили свої споживчі властивості, а також брак, що утворився в процесі виробництва.

Прийом кольорового металобрухту важливий для утилізації, оскільки такі метали не боятися корозії, на відміну від заліза, і можуть зберігати свої природні властивості протягом багатьох років. Проте всі пристрої та механізми, в яких використовується кольоровий метал, мають обмежений термін служби і в кінцевому результаті перетворюються в кольоровий лом, який вже після вторинної переробки використовується практично у всіх сферах життєдіяльності людини: текстилі, електротехнічної промисловості, медицині, космічної галузі.

Для того щоб дізнатись ціни на кольорові метали, зателефонуйте до наших менеджерів:

Phone +38 050 377 59 77
Phone +38 098 257 22 55
Phone +38 095 208 54 44