Закупівля кольорового металобрухту та вторинної сировини

Купівля здійснюється щодня з 8:00 до 20:00 крім неділі.

Ми завжди готові до співпраці, просто зателефонуйте нам!

+38 050 377 59 77 - Петро

cenugotovnostdocumentoplata
Високі ціни Швидка готовність  Пакет документів  Готівковий розрахунок

Пункт прийому алюмінію в Чернівцях

Алюміній один з найпоширеніших кольорових металів, тому на багатьох підприємствах або у приватних осіб часто скупчується чимало алюмінієвого брухту. Досвід показує, що здати алюміній - не проблема, але при цьому часто виникають проблеми з вивезенням, засміченістю металу і ціною на нього. Задумуватись про ці нюанси можна, якщо звернутися в нашу компанію.

Переваги здачі алюмінію на наші майданчики

Прийом алюмінію - одна з послуг, які здійснює наша компанія. Ми приймаємо брухт цього металу в будь яких кількостях та поставляємо його безпосередньо на підприємства, що переробляють прийнятий алюміній. Тому ціна за кг у нас одна з найвищих в Чернівцях. Встановлюючи ціни на алюміній, ми враховуємо його походження, розбиваючи метал на певні категорії:

  • електротехнічний алюміній;
  • харчовий алюміній;
  • профіль з алюмінію;
  • алюмінієва шина;
  • алюмінієві банки;
  • стружка і кабель;
  • побутові прилади та інші пристрої.

Наша компанія приймає не тільки алюмінієві вироби, а й сплави, що містять цей метал, наприклад, дюралюміній або силумін. Здійснюючи прийом брухту алюмінію на нашому пункті, ми стежимо за тим, щоб обслуговування вироблялося за всіма правилами, вага металу відповідала дійсності і клієнт залишався задоволений співпрацею з нами.

Організація прийому

Здати алюміній в нашу компанію досить просто. Щоб здати метал, Вам достатньо привезти його на пункт прийому. Якщо мідь входить до складу пристроїв, наші фахівці прозведуть демонтаж та витягнуть метал. Ви отримаєте гроші безпосередньо після зважування, відповідно до представленого прайсу. Ми цінуємо своєю репутацією, щоб клієнти завжди залишалися задоволені.

Часто трапляється так, що у замовника скупчуються тонни алюмінію, перевозити який досить накладно. Ми вирішимо цю проблему власними силами. Головною умовою є середня партія, яка дозволить завантажити транспорт. Послуга вивезення абсолютно безкоштовна. За попередньою домовленістю можна замовити демонтаж обладнання за допомогою професійного обладнання, з подальшим виділенням міді. Зважування і розрахунок виробляються безпосередньо перед вивезенням.

Звернувшись в нашу компанію, Ви гарантовано отримаєте справедливу ціну і якісне обслуговування. Ми уважно ставимося до всіх клієнтів і завжди готові запропонувати найбільш вигідний варіант співпраці, який задовольнить обидві сторони.