Закупівля кольорового металобрухту та вторинної сировини

Купівля здійснюється щодня з 8:00 до 20:00 крім неділі.

Ми завжди готові до співпраці, просто зателефонуйте нам!

+38 050 377 59 77 - Петро

cenugotovnostdocumentoplata
Високі ціни Швидка готовність  Пакет документів  Готівковий розрахунок

Купівля б/в акумуляторів в Чернівцях

Про те, що акумулятори містять кольоровий метал, знають усі автомобілісти. Вони також знають, що термін служби цього пристрою обмежений кількома роками, після чого його доводиться міняти. Багато хто віддає перевагу вивезти їх на звалище, забруднюючи навколишнє середовище. Наша компанія проводить прийом відпрацьованих акумуляторів в Чернівцях за високими цінами. Це дозволяє їх власникам не тільки подбати про навколишній світ, але й отримати від цього матеріальний прибуток.

Переваги здачі акумуляторів в нас

Перш за все, наші клієнти повинні знати, що наша компанія має діючу ліцензію на прийом старих АКБ, їх зберігання на спеціалізованих пунктах з подальшою передачею для переробки. Ми працюємо безпосередньо з переробними підприємствами, тому ціну більше нашої не зможе запропонувати жоден конкурент. Ми приймаємо всі типи акумуляторів, серед яких:

  • лужні;
  • кислотні;
  • гелеві.

Ми працюємо як з приватниками, так і юридичними особами і готові розрахуватися за отримані акумулятори будь яким зручним способом, будь то готівкові гроші або банківський переказ.

Всі акумуляторні батареї містять свинець, який і враховується як основний елемент, оцінюваний при здачі. Оскільки тут він містить велику кількість домішок, його вартість трохи нижче, ніж у чистого металу.

Як здати акумулятор?

Ви можете завезти на наш пункт прийому брухту ваш старий акумулятор. Наші фахівці визначать тип акумулятору. Залежно від цього формується ціна, яка все одно буде вище, ніж у конкурентів. Широкі можливості дозволяють нам працювати з будь якою кількістю використаних акумуляторів, тому ми співпрацюємо, як з приватниками, так і промисловими підприємствами. Розрахунок може здійснюватися, як на місці, готівкою, так і безготівково, у випадку співпраці з юридичними особами.